Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

PREDANÉ.Veľký pozemok v tichej časti obce pre 1-4 domy

Cena:
85 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nitra
Obec: Nové Sady
Ulica:
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 2341 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 588468
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pre investičnú firmu, ale i pre jednotlivca,hľadajúceho súkromie, ponúkame veľký 23,4 á pozemok v obci Nové Sady,ktorá sa nachádza cca 15km od Nitry a 10km od priemyselného parku Dolné Hony a Landrover. V obci je výborná občianska vybavenosť,nachádza sa tu materská škola, základná škola ,ročníky 1-9,ambulancia pre deti aj dospelých,zubár,lekáreň,pošta,obecná knižnica,viacero obchodov s potravinami,pizzeria.....
Pozemok je rovinatý s ideálnymi rozmermi cca 46x47m,s možnosťou výstavby 1-4 rodinných domov .Pozemok sa nachádza v okrajovej časti obce s málo frekventovanou asfaltovou prístupovou cestou.Využiť voľný čas a oddýchnuť si po práci môžete nielen prácou v záhradke,ale aj prechádzkami,či behom v prírode,alebo v okolí na nenáročných trasách na bicykli.
Na pozemku je možná výstavba až štyroch RD ,pričom rozloha pozemkov je od 515m2 do 582m2 a spoločná prístupová cesta je o výmere 146m2. V cene pozemku je stavebné povolenie na výstavbu inžinierskych sietí-vodovod,elektrina a plyn,v obci sa nenachádza kanalizácia.
V dnešnej dobe je dostupnosť stavebných pozemkov v Nových Sadoch a okolí malá,preto odporúčam poponáhľať sa s dohodnutím si obhliadky.
Cena 85 000 €

Maklér:

makler
Maklér:Mariana Galisová
Telefón:0910654299
E-mail:mmjreality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.